Hledáte jedinečný dárek? Pamětní mince může být to pravé

Atraktivní investiční příležitost i originální dárek s osobním přesahem – takovou pověst si v našich končinách vydobyly dekorativní zlaté a stříbrné mince s uměleckou a sběratelskou hodnotou. Mince s portréty známých osobností nebo upomínající na historii našeho státu potěšily v podobě dárku již mnoho lidí. Ale co takhle darovat takovou minci, která do role významného zobrazeného objektu dosadí vás nebo vaše blízké?

Pamětní mince a medaile patří k nejcennějším suvenýrům z cest i zájmových aktivit. S hrdostí je vystavujeme a dovolujeme okolí vyjádřit obdiv nad našimi úspěchy. Odrážejí uznání, ale také charakter osobnosti. Svou roli ale nemusí plnit jen v rukou oficiálního představitele sportovní či kulturní autority, obdarovat jimi své blízké můžete i vy.

Pamětní mince k výročí nebo narození dítěte

Mince položená v kolébce měla čerstvě narozenému dítěti přinést bohatství a štěstí. Pamětní mince s jeho ozdobně vyvedenými iniciály, jednoduchým portrétem nebo moudrým citátem do života se pak může stát i krásnou vzpomínkou na nevinná dětská léta strávená ve společnosti těch nejdražších.

Svůj půvab bude mít i jako adresný dárek manželům slavícím významné životní výročí, osobitá památka na úspěšné ukončení vysoké školy, nebo uznání za dlouhou a věrnou práci pro firmu či zájmový či občanský spolek.

Vzpomínka, která přetrvá léta

Precizní gravírování za pomoci laseru nebo frézek umožňuje přenést na povrch mince i velmi složité a krásné motivy. Věnování bude pokaždé perfektně čitelné a neutrpí ani působením času. Nejste omezeni barevností ani jinými prvky a k mání jsou dokonce i ručně domalovávané pamětní mince, plakety, odznaky a další.

Podívejte se na bohaté reference e-shopu razene-medaile.cz, kde najdete prodej medailí i dalších drobných, ale hodnotných dárků vyjadřujících vaše poděkování a uznání. Můžete tak říci to, co skutečně cítíte a o to jde v případě dobrého dárku především.

  2Komentáře

  1. Pingback: Vkusné náramky a prsteny s nádechech vkusu a přepychu

  2. Pingback: Vkusné náramky a prsteny s nádechem vkusu a přepychu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *