Reprezentativní kancelář nemusí být drahá – využijte tu virtuální

Virtuální kancelář splní všechny vaše nároky na reprezentativní kancelářské prostory, ale s jednou velkou výhodou jako bonus – platíte za ni, jen když ji skutečně využíváte. Ušetříte tak náklady, aniž byste museli slevit ze svých požadavků.

Schůzky s klienty tváří v tvář jsou v každém podnikání velmi důležité. Nebývají však na programu každý den, a vy pak zbytečně platíte za kancelářské prostory, kde se obrazně řečeno jen prohání meluzína. Další velký problém nastává při obchodních cestách do vzdálených měst. Schůzky na hotelu nebo v domácnostech klientů nebývají zrovna trefou do černého.

Virtuální kancelář se o vše postará za vás

Řešení je jednoduché: objednejte si krátkodobý pronájem kanceláře v řádu hodin nebo dní. Nezískáte jen místnost zařízenou moderním nábytkem, ale i veškeré služby související s jejím provozem včetně šikovné recepční, starající se o vše potřebné. Vyřídí za vás telefony, postará se o administrativu – záleží jen na vás, jaké úkoly jí svěříte.

V kanceláři jsou dostupné všechny běžné potřeby pro úspěšný styk s klienty (bločky, propisky, kopírka, tiskárna apod.). V ceně je i drobné občerstvení a větší lze zajistit na objednávku.

Náš tip: Na lukrativní adrese si můžete rovnou nechat zřídit i virtuální sídlo firmy. Na vizitkách bude například adresa v centru Prahy vypadat skvěle a posílí vaši firemní image lépe než cokoliv jiného.

Vše pro vaši perfektní konferenci

Potřebujete se sejít se svými spolupracovníky na klidném a dobře vybaveném místě nebo jste se rozhodli uspořádat velkolepou prezentaci pro své klienty? Pak se vám bude hodit pronájem zasedací místnosti se šikovnou asistentkou, tabulí a projektorem. Doplňkové služby jsou v ceně, případně za malý poplatek. Na místě bude vše nachystáno na váš příjezd – nezaskočí vás žádná technická závada ani špatně vyřízená dodávka občerstvení. Vy se díky tomu můžete soustředit jen na rozvoj a cíle svého podnikání. Úspěšní lidé se zkrátka nezdržují maličkostmi – patříte mezi ně i vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *