Hledáte krátkodobou půjčku s férovými podmínkami?

Ukážeme si, jak by taková půjčka měla vypadat. Základem je mít kontrolu nad všemi body celého procesu. Nikdy se nesmíte cítit být tlačeni do něčeho, co nechcete nebo nepotřebujete. A pozor si dejte i na podmínky, které se k poskytnutí půjčky váží.

Nad základními body běžné smlouvy se nejspíš nikdo nepozastaví. Požadovány jsou zpravidla:

  • věk alespoň 18 let,
  • vlastní bankovní účet,
  • trvalý pobyt v ČR,
  • pravidelný příjem.

Cokoliv dalšího je však minimálně podezřelé. Nenechte se nalákat zdánlivě výhodnými podmínkami takové půjčky, jež vás za desetitisícovou částku donutí ručit vlastním automobilem nebo dokonce domem. Nepřistupujte na žádnou smlouvu o poskytnutí půjčky, kterou si nemůžete předem v klidu přečíst a podepsat.

Kritérium spolehlivosti? Předčasné splacení bez poplatků

Ovšem i společnosti, jež se jeví na první pohled seriózně, mohou ve skutečnosti značnou část svých příjmů čerpat z mnohdy nesmyslných poplatků, o nichž vás však jen zřídkakdy napadne přemýšlet. Pro začátek si pamatujte, že každá krátkodobá půjčka by měla jít splatit s předstihem a bez poplatku. Pokud tuto možnost ve smlouvě nenajdete, jděte o dům dál.

Půjčka, kterou si nastavíte přesně tak, jak potřebujete

Výhodu v tomto ohledu přinášejí půjčky online. Právě u nich se nejsnáze nastavuje výše půjčené částky, doba splatnosti i výše splátek. Jednoduše tak dlouho pohybujete posuvníky na webových stránkách, až se dopracujete přesně k takovým číslům, jaká potřebujete. Chcete si vyzkoušet, jak je to snadné? Potom je tu pro vás půjčka Creditstar. Během první půjčky můžete získat až 7 000 Kč, pro věrné zákazníky je pak připraveno až 19 000 Kč. A co je nejlepší, první půjčku na zkoušku dostanete zcela zdarma, a to až do výše 3 000 Kč.

Půjčku je vždy možné splatit předčasně, ale také ji prodloužit, podle vaší aktuální finanční situace. Stačí vše nastavit v osobním profilu, jejž spolu s registrací dostanete. Jednoduché, že?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *