Interim management dodá ihned odborníka do vašeho týmu

Dnešní doba je spojena s vysokým pracovním nasazením. Nároky na jedince se zvyšují, ale žádná firma nemůže zaměstnat více osob, než dovolí momentální situace. Stane se, že někdo náhle opustí tým. Jak řešit situaci? Pomůže vám interim management.

Interim management zajistí zvládnutí konkrétních úkolů

Očekáváte stěhování do nových výrobních prostorů a následně přejdete k novému projektu, který bude vyžadovat více pracovních sil? Shánění odborníků zabere čas. Navíc, nechystáte se najímat lidi na dlouhou dobu. Nejprve chcete prověřovat fungování v praxi. V tomto případě se vyplatí služby interim managementu. Jedná se o moderní trend zabývající se řešením okamžité potřeby personálu. Interim manažer nastoupí do podniku s již přesně definovanými úkoly a na sjednaný čas. Požadované činnosti mu nebudou nijak cizí a splní je podle zadaných požadavků. K výhodám patří zařazení do již fungujícího týmu bez průtahů. Projekty v rámci interim managementu trvají přibližně po dobu od tří do devíti měsíců.

Odborník stále po ruce

Do hledání posily se pustíte také v případech, kdy někdo náhle ukončí pracovní poměr, onemocní, anebo zjistíte nedostačující stav zaměstnanců pro aktuální zakázku. Interim management rychle obstará specialisty z nejrůznějších oborů, kterým nechybí dostatek zkušeností. Stačí vznést požadavek a během chvilky se u firemních dveří objeví projektový manažer, technolog či znalec světelné techniky. Půjde o nezávislého odborníka a výsledky ovlivňujete vy sami.

Pochopitelně lze vybírat také z jiných odvětví, například se poptávají dovednosti v posuzování kvality, v logistice, lidských zdrojích a mnohých komoditách (kůže, textilie, svařované díly, kovy, plasty). Požadavky na řízení se rovněž odlišují, nejde jen o úplně nejvyšší pozice. Interim management vám dovolí si oddechnout od zbytečných personálních starostí.

  1 Komentář

  1. Pingback: Interim management do každé firmy - Art9.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *