J-Plug pro ochranu elektronických zařízení v obchodech

Nakupovat elektronická zařízení do kamenných obchodů chodí zákazníci zejména proto, aby si je mohli prohlédnout na vlastní oči. Vzít do ruky, vyzkoušet, jak se drží, jak funguje ovládání, jestli je zpracování dostatečně kvalitní, zda dobře fotí. Každý dobrý prodejce by jim to tedy měl umožnit. Jenže je třeba dbát na bezpečnost.

Většina obchodů má mobilní telefony, tablety, notebooky a další elektronické hračky vystavené mimo vitríny. Tedy aspoň některé kousky. V takovém případě je ovšem třeba řešit adekvátní zabezpečení, aby je zákazníci nemohli odcizit. Zároveň by bylo dobré, aby si zařízení mohli vzít do ruky a prohlédnout pohodlně ze všech stran. Jak na to?

J-Plug aneb moderní ochrana zboží

Vhodnou variantou je mechanická ochrana zboží J-Plug. Funguje pro telefony, notebooky, tablety, herní konzole a všechna zařízení, která mají standardní 3,5mm jack na připojení sluchátek. Právě do konektoru na sluchátka se totiž zapojuje.

Kabel J-Plug je vyrobený z kovu, proto je velmi pevný a nestane se, že by ho někdo jen tak vytrhl. Zároveň působí minimalisticky, a především zákazníkům nijak nebrání v používání zařízení. Kabel má délku 1,3 metru nebo 1 metr dle vašeho výběru, takže lze zařízení bez problémů vzít do ruky. Na výběr jsou také tři barvy. Buď chromovaná (stříbrná), černá, nebo bílá.

Jaké další zabezpečení je ještě vhodné?

Prodejci spotřební elektroniky jsou častým cílem zlodějů, protože prodávají drahé zboží. Proto je zabezpečení tak důležité. Možností je spousta od detekčních antén přes RF kódy a etikety pro každý prodejní kus zvlášť až po bezpečnostní mlhu, která během několika vteřin zaplní celý prostor a pachatel ztrácí orientaci. Samozřejmostí by měl být kamerový systém.

S veškerým zabezpečením vám pomůže firma Novatec. Najdete u ní i systém J-Plug od anglického výrobce Multplx.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *