Jak si usnadnit logistiku? Pomohou vám třeba šikovné přepravky

Efektivita logistiky má přímý vliv na to, jak vysoký výdělek bude moci firma na konci měsíce vykázat. A pokud něco dlouhodobě takříkajíc drhne, pak je rozhodně na čase s tím něco udělat. Máte potíže s neefektivním přemisťováním prázdných přepravek, bez kterého se zkrátka neobejdete? Složte je a uvidíte sami…

Boxy a přepravky se od svých prvních krůčků výrazně proměnily. Nikoho tak už dnes nepřekvapí bohatá paleta rozměrů ani nejrůznější použité materiály. Zatímco palety se mohou navzájem trumfovat ideálním poměrem mezi nízkou váhou a vysokou odolností, u přepravek je toto pole o něco méně efektivní. Proto místo toho sázejí na ušetřené místo…

Když přepravku nepotřebujete, jednoduše ji složíte

Máme na mysli zejména skládací přepravky z moderních materiálů v čele s plasty. Právě plast jako takový dokáže být při správném zpracování až neuvěřitelně odolný a trvanlivý. Spojům nevadí časté rozkládání, pevné plastové dno unese i tu největší výzvu… Přesně tak by se daly charakterizovat skládací plastové přepravky Prelog od společnosti Schoeller Allibert, které dokáží ve složeném stavu ušetřit až 80 % místa a to jak ve skladu, tak třeba na korbě kamionu.

Jsou skvěle stohovatelné, hodí se pro přepravu mnoha druhů nákladů i do automatizovaných provozů. Jsou navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejsnadnější – a není to plané heslo. Schoeller Allibert dnes působí s dlouhou tradicí ve více než 50 zemích světa. A se skládáním to opravdu umí – vždyť kromě přepravek nabízí třeba i skládací paletové kontejnery a další vychytávky!

Přepravky doopravdy na cokoli

Nezáleží na tom, v jakém odvětví zrovna podnikáte. Tyto šikovné přepravky si poradí s ovocem, masem, průmyslovým zbožím i drobnými předměty. Stačí si jen vybrat takové, jež vašim požadavkům a přáním vyhoví nejlépe. Nelekejte se mírně vyšší investice, rychle se vám vrátí v podobě ušetřeného času, přepravních kapacit i místa ve skladu, které můžete využít lépe a efektivněji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *