Diář

Jak zlepšit reklamu a obdarovat své zákazníky? Pomocí reklamních předmětů!

Diář

Sophieja23 / Pixabay


Máte vlastní firmu a potřebovali byste zefektivnit reklamu? Chcete o sobě dát vědět, nebo chcete obdarovat své stávající, či potenciální zákazníky? Nejlepším řešením, kterým dosáhnete obojího, jsou reklamní předměty. A právě s nimi vám může pomoci internetový obchod CZECH IMAGE GROUP, který nabízí reklamní předměty i reklamní dárky s reklamním potiskem, či bez potisku.

Reklamní diáře aneb jak vás může mít klient 365 dní na očích

Zajímavým reklamním řešením, díky kterému vyřešíte vánoční či novoroční reklamní dárky, mohou být reklamní diáře. Jen si to představte. Znáte snad lepší reklamu než diář, s kterým budete svým stávajícím či potenciálním klientům, tedy všem obdarovaným dennodenně na očích. Díky tomu si tak zajistíte, že v okamžiku potřeby si vzpomenou zrovna na vás.

Reklamní textil

V současnosti je kromě reklamních kancelářských potřeb či reklamních psacích potřeb velmi žádaný i reklamní textil, který je velmi nápaditý a který tak vystihuje podstatu originálního reklamního předmětu. Objednat si můžete textil s potiskem loga vaší společnosti či s jakýmkoli jiným motivem, který si sami dodáte. Vtipná a originální reklamní trička jsou stylová a slušivá. Nosit je mohou muži, ženy i děti. Včetně triček si můžete objednat i kšilty, šátky na krk, čeleny, potítka a samozřejmě i mikiny, svetry, bundy a mnoho dalšího.

Kdo je CZECH IMAGE GROUP?

Společnost CZECH IMAGE GROUP s.r.o. byla založena v roce 2000. Jedná se o100% českou firmu zaměřenou na dovoz a prodej reklamních předmětů, reklamní potisk, výrobu tiskovin a předtiskovou přípravu. Díky profesionálnímu přístupu tak můžete získat nejen kvalitu, rychlé vyřízení vaší objednávky, ale také atraktivní cenu.

Navíc můžete získat množstevní slevy pohybující se od 5 do 30% uvedených cen či přímý dovoz reklamních předmětů s dopravou nad 10 000 Kč zdarma. Stálí zákazníci mohou využívat slev a dárků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *