Elektronická kniha jízd

Elektronická kniha jízd aneb řešení, které vám ušetří čas

Elektronická kniha jízd

Elektronická kniha jízd


Máte vlastní firmu, svoji kancelář a firemní auta? Nebaví vás veškerá administrativa, která je s vedením vlastní firmy spojená – neustálá daňová přiznání, sepisování smluv a vypisování knihy jízd? Zkuste si svoji práci ulehčit. Ptáte se jak? Pak vyzkoušejte elektronickou knihu jízd a zapomeňte na zdlouhavé manuální vypisování vašich cest.

Povinnost vést u každého firemního auta knihu jízd, kterou můžete doložit k firemnímu účetnictví, je sice věc praktická, ale i věc náročná. Na druhou stranu není potřeba, abyste si u každého vozidla vedli hmotnou knihu jízd. Místo ní totiž můžete vyzkoušet elektronickou knihu jízd, která je sympatickým řešením, díky kterému se zbavíte neustálého manuálního vypisování, které vás zdržuje od práce a zabírá vám čas, jež byste mohli věnovat své práci.

Výhody elektronické knihy jízd

Včetně toho, že vám elektronická kniha jízd ušetří práci, ale také váš drahocenný čas, díky ní se mimo jiné vyhnete i možnému podvádění vašich zaměstnanců. S elektronickou knihou jízd budete mít cesty vašeho zaměstnance pod kontrolou.

Kniha jízd v elektronické podobě, se kterou získáte všechny výše uvedené výhody, je nezávislá na řidiči, a tak ji nepodvede tím, že byste v ní některé jízdy mazaly anebo uváděli cesty vymyšlené. Elektronickou knihu nelze obelhat a navíc se z ní dělají snadno reporty. Kromě všech těchto výhod můžete s kartou kontrolovat i pracovní dobu zaměstnanců.

Online monitoring vozidel

Online monitoring vozidel dává možnost kontrolovat pohyb vozů i náklady na provoz každého z nich, tedy způsob jízdy každého z nich. Chcete mít přehled o tom, jak vaši zaměstnanci nakládají s vašimi auty, zdali dodržují dopravní předpisy a k čemu využívají pracovní dobu? Pak si pořiďte elektronickou knihu jízd, která je součástí online monitoringu, je v ceně měsíčního paušálu a ušetří vám čas, který byste jinak věnovali nejen manuálnímu vypisování knihy jízd, ale také kontrole zaměstnanců.

Máte zájem využít některou z výše uvedených služeb? Není nic jednoduššího a snazšího, než kontaktovat firmu All4Car a dohodnout se na další spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *