Man Money Happy Pointing Gesture  - StanislavKondrashov / Pixabay

Nepochodili jste u banky? Zkuste si zažádat o nebankovní úvěr

Žádost o úvěr může být někdy i pořádně složitá, a to především v případě, že žádáte u jedné z tuzemských bank. Ty jsou totiž při posuzováni bonity svých klientů opravdu přísné, což často spěje k zamítnutí většiny půjček. V takovou chvíli přichází na řadu nebankovní úvěry, se kterými můžete peníze získat i v případě, že vás banka odmítla.

Jak funguje nebankovní úvěr?

Nebankovní úvěry jsou ve své podstatě stejné jako klasické úvěry, jen jsou poskytovány nebankovními společnostmi. Ty poskytují úvěry i klientům, kteří nedisponují vysokou bonitou, čímž se vystavují většímu riziku. Právě proto se u nebankovních úvěrů setkáte s vyššími úroky a RPSN, které fungují jako jeho kompenzace.

Toho si je vědoma i společnost Nebankovní finance, založena v roce 2012, za účelem pomoci klientům, které banka zklamala. Jejím cílem je tak svým klientům poskytnout zdroj financování a zároveň jim nabídnout prostředek k tomu, jak se finančně uzdravit a opět se vrátit do bankovního sektoru. Tam totiž mohou čerpat úvěry za výhodnějších podmínek.

Pro koho je nebankovní úvěr vhodný?

Jak již bylo řečeno, nebankovní úvěr je vhodný pro všechny klienty, kteří se svojí žádostí o půjčku nepochodili u klasických bank. V takovém případě je pro ně jediným řešením nebankovní úvěr, se kterým mohou dosáhnout i na částky v řádu statisíců korun. Na úvěr dosáhnou i podnikatelé a více informací naleznete například v nabídce společnosti na stránkách https://www.nebankovni-finance.cz/sluzby/podnikatelske-uvery/.

Kam pro nebankovní úvěr?

Nebankovní úvěr byste si měli sjednávat pouze u ověřených nebankovních společností. Právě jednou z nich je již zmíněná společnost Nebankovní finance, které se od jejího založení podařilo uzavřít již přes 1 800 úvěrů. I přesto se ale stále drží svých zásad, mezi které se řadí férovost, transparentnost a seriózní přístup. Právě díky tomu si můžete být jistí, že nekupujete zajíce v pytli. Pomáhat se však snaží i podnikatelům či lidem v exekuci, kteří tak mohou efektivně řešit svoji nepříznivou finanční situaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *