Kde seženete nejlepší pojištění pro vaše auto?

Auto má v dnešní době téměř každý. Důvodem toho je neustálá potřeba přepravovat se dennodenně do práce, která je často vzdálená i desítky kilometrů. Auto tedy vedle vlastního domova představuje jednu z nejčastějších pojišťovaných věcí. A není se čemu divit, vždy zrovna auta a domy pojištěny být musí. Každé auto si přeci vyžaduje svoje vlastní povinné ručení. Vedle toho je navíc možné sjednat si i havarijní pojištění. Pojďme se proto podívat, kde seženete to nejvýhodnější povinné ručení na trhu.

Řešením je AXA

Naším tipem pro vás je pojišťovna AXA. Ta nabízí jedno z nejvýhodnějších povinných ručení, tedy povinného pojištění pro vaše vozidlo. Pojišťovna AXA nabízí velmi výhodné podmínky pro všechny své klienty. V první řadě sazby jsou odvozené od výkonu motoru. V druhé řadě je vám nabízen výhodný bonus z ceny povinného ručení a také sleva při jednorázové roční platbě.

V následujícím článku se zaměříme nejen na výhody a nevýhody povinného ručení, ale také na další pojištění pro vaše vozidlo, tedy na havarijní pojištění.

Povinné ručení od AXA

Základním prvkem pojištění vozidel je povinné ručení. V rámci tohoto pojištění je pojišťovna AXA jedním z nejzajímavějších prodejců, neboť jak bylo uvedeno výše, sazby vypočítává podle reálného výkonu motoru. Naopak většina pojišťoven vypočítává sazbu podle objemu motoru. U pojišťovny AXA si můžete vybrat ze tří pojistných limitů, které nabízí bonusové systémy s možností převodu od předcházejícího pojistitele. Jednou z nejzajímavějších výhod je 10 % sleva při platbě celý rok. V neposlední řadě je třeba upozornit na praxi v otázce nouze na cestách. I s tím vám AXA pomůže, neboť poskytuje bezplatnou 24hodinovou pomoc v nouzi na cestách.

Výhody

Jednou z předních výhod povinného ručení je výhodný systém bonusů, díky kterému ušetříte až 30 tisíc ročně. Získat a využít můžete i mnohé bonusy, jako je úspora 60 % z ceny pojistného.

Zkrátka řečeno, AXA vám nabízí velmi zajímavé řešení, díky kterému pojistíte celé svoje vozidlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *