Neztraťte svůj dům a vyplaťte exekuci

JensPeter / Pixabay

Exekuce je strašákem pro všechny z nás. O to větší strach na nás dopadá, jedná-li se o exekuci na nemovitost. Pocit, že nám někdo zabaví střechu nad hlavou, je nepředstavitelný. V okamžiku, kdy se naše obava stane skutečností, dostáváme se téměř do bezvýchodné situace. Nemovitost s exekucí je zablokována a její prodej je nemožný. Na štěstí nezbývá jen možnost dražby exekutorem, která není zrovna dvakrát nejvýhodnější, nasnadě je i mnohem lepší řešení, výkup nemovitostí od realitní kanceláře a vyplácení exekucí.

Nemovitost postižená exekucí se v podstatě nedá prodat. Okamžikem zahájení exekuce na nemovitost je totiž daná nemovitost zablokována. Tato blokace znemožňuje dispozice s nemovitostí a mezi tyto dispozice patří i převádění majetkových práv, laicky prodej. Jedinou osobou, která může vaši nemovitost s exekucí prodat je exekutor, a to v rámci dražby. Pokud byste však chtěli volit výhodnější řešení exekuce a nemovitost prodat mimo dražbu, pak je nezbytné všechny exekuce vyplatit.

Jak vyplatit exekuci?

Kladete si otázku, jak byste takovou exekuci měli vyplatit? Vždyť kdybyste disponovali financemi, tak se do dané exekuce ani nedostanete. Jenže exekuci je možné vyplatit i bez vlastních finančních prostředků, stačí využít služeb společnosti REALITY PLUS zabývající se zprostředkováním prodeje nemovitostí i developerských projektů, také vyplácením exekucí a prodejem nemovitostí v exekuci.

Jak vyplacení exekuce probíhá?

Společnost REALITY PLUS za vás vyplatí exekuce uvalené na vaši nemovitost. Vše může proběhnout během pouhých 24 hodin od osobní schůzky podle toho, jak rychle společnost získá potřebné informace od exekutorů. Po vyplacení exekuce společnost zajistí přefinancování vašeho závazku hypotečním úvěrem, úvěrem z nebankovního sektoru či prodejem.

Kdo může vyplacení exekuce využít?

Exekuci na nemovitost si mohou nechat vyplatit nepodnikající fyzické osoby, ale i fyzické osoby podnikající či dokonce osoby právnické. Služba vyplacení exekuce a výkup nemovitosti jsou poskytovány všem, na jejichž nemovitost byla uvalena exekuce a kteří chtějí svou situace vyřešit výhodněji a efektivněji než dražbou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *