Peníze

Získejte svoje peníze zpět

Peníze

stux / Pixabay

Půjčili jste peníze svému známému či člověku, ke kterému nemáte vůbec žádný bližší vztah? Domluvili jste se na splátkovém kalendáři či na době splatnosti, ale váš dlužník s vámi přestal komunikovat nebo se neustále vymlouvá? Již jste měli mít peníze dávno zpět, ale zatím jste z půjčené částky neviděli ani korunu? Nevíte si rady, jak ze svého dlužníka svoje peníze vymoci zpět? Pak se obraťte na společnost ERECEIVABLES MANAGEMENT s. r. o.

Společnost ERECEIVABLES MANAGEMENT s. r. o., zabývající se vymáháním pohledávek, najdete na stránkách www.epohledavky.cz. Jedná se o revoluční správu problematických pohledávek poskytující kompletní řešení věřitelových případů online a první a zatím jediný portál poskytující kompletní pomoc online. Díky vymáhání pohledávky online nemusíte osobně navštěvovat advokáta, účastnit se soudních jednání nebo marně hledat spolehlivé exekutory. Z řešení problematických a nepříjemných situací v podobě vymáhání dluhů se stane jednoduchá a rychlá záležitost srovnatelná s nakupováním v e-shopech.

Efektivní vymáhání pohledávek

Portál ePohledávky jsou skutečně jediným portálem poskytujícím kompletní řešení pohledávek online. Online správa vám umožňuje okamžitě vidět průběh a stav vymáhání faktur. Včetně online řešení je velkou výhodou i vypracování nezávazné právní rešerše vašeho případu zdarma.

Společnost při vymáhání směnky a dalších pohledávek spolupracuje se solidními exekutory, za jejichž služby zaplatíte až po úspěšném vymožení dluhu. Nemusíte tak platit žádné poplatky předem, přestože po zaplacení bude následovat neúspěšné vymáhání.

Komu ePohledávky poslouží?

Portál ePohledávky poslouží každému věřiteli čekajícímu na nesplacené faktury, neuhrazené mzdy, dlužné alimenty a nezaplacený nájem. V okamžiku, kdy tedy potřebujete vymoci směnku, půjčku nebo dlužné výživné, neváhejte a vyřešte svůj problém rychle a efektivně s ePohledávkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *