Car Wreck Accident Crash Insurance  - quicksandala / Pixabay

Potřebujete peníze za své auto ihned? Je to možné

Nezáleží na tom, zda jste se dostali do tíživé finanční situace, nebo se jednoduše jen nechcete něčím tak úmorným, jako je prodej ojetého vozu, zdlouhavě zabývat. Pokud vsadíte na tu správnou službu, ušetříte si spoustu starostí a na všem rozhodně vyděláte.

Většina z nás zamíří kvůli výkupu ojetých vozidel do bazarů. Ty ovšem kupříkladu takový výkup autovraků zprostředkovat neumí, a navíc ne vždy býváme s jejich službami po všech stránkách spokojeni. Nejlepší je samozřejmě prodej „někomu známému“, ale to je spíše možnost pro opravdu šťastné jedince. A co si tedy počít?

Jak vypadá rychlý výkup vozidel v případě profesionálů

Dnes vám chceme představit služby společnosti Zahotove.cz. Nezáleží na tom, jaký druh či typ vozu vám překáží v garáži. „Jetá“ firemní dodávka? Osobní vůz, který má už to nejlepší na první pohled za sebou? Nebojte se, i na taková vozidla čeká někde natěšený kupec. Vy ho však shánět nemusíte.

Stačí nabídnout svůj vůz právě profesionálům z firmy Zahotove.cz a okamžitě se dozvíte, jaká je jeho odhadovaná cena a kolik byste mohli na celém nákupu vydělat. Všechny potřebné informace tedy získáte už předem, a můžete se tak v klidu rozhodnout, zda na odprodej přistoupíte nebo ne.

Už za 24 hodin můžete mít peníze v ruce

Nezáleží na tom, zda poptáváte výkup aut v Liberci nebo jinde po ČR. Do 24 hodin od zadání poptávky se s vámi spojí odborníci. Zodpovědný technik přijede až k vám, vozidlo prohlédne a hned na místě stanoví cenu. Okamžitě pak může vytvořit i kupní smlouvu, kterou jen podepíšete a obdržíte peníze.

A jedná-li se o výkup autovraku, pak se k vám později ještě dostane protokol o ekologické likvidaci vozidla. Chcete celý proces maximálně urychlit? Pak nezapomeňte na důležité dokumenty. Jde zejména o malý a velký technický průkaz, doklad totožnosti a nejste-li vlastníkem vozidla, pak i o úředně ověřenou plnou moc. A kde zadat poptávku? Jděte na stránky Zahotove.cz.

Car Accident Damage Crash Insurance  - stevepb / Pixabay
stevepb / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *