Povinné ručení

Povinné ručení a nejvýhodnější nabídky

Povinné ručení

dietmaha / Pixabay

Povinné ručení nepřipadá většině řidičů nijak zajímavé, dokud nedojde k havárii. Povinnosti placení se nevyhne žádný majitel nebo spolumajitel registrovaného motorového vozidla v naší republice. Díky zaplacení povinného ručení se mohou hradit škody jiným, které byly způsobeny během cestování .

Co je povinné ručení?

Povinné ručení musí mít sjednané každé vozidlo, které má přidělenou registrační značku nebo technický průkaz či se používá na veřejných komunikacích. Vlastníci nebo spoluvlastníci tuzemského vozidla musí uzavřít povinné ručení dle zákona. Rovněž mají tuto povinnost řidiči cizozemských vozidel, jestliže to nebylo jinak upraveno zákonem.

Nechce se vám platit povinné ručení? Potom si nepořizujte žádné vozidlo!

V případě neuzavření povinného ručení počítejte se sankcemi až několik desítek tisíc Kč. Po skončení jednoho pojištění musíte mít uzavřené nové. Neplatiči pojistného budou muset také uhradit částky do garančního fondu České kanceláře pojistitelů za čas, kdy se provozovalo vozidlo a nedodržel se zákon. Příspěvek se stanovuje na počet dní a sazba se odlišuje na základě kategorie vozidla. Zhruba jde o částky od 20 Kč až 300 Kč denně. Chcete si uzavřít co nejrychleji povinné ručení? Potom neváhejte využít online možnosti, kde se smlouvy sjednávají velice rychle, snadno a navíc si vyberete z aktuálně nejvýhodnějších nabídek.

Rychlé sjednání povinného ručení

Nejlevnější povinné ručení online snadno objevíte i na webových stránkách www.epojisteni.cz!
K dispozici máte přehledné srovnání cen pojišťoven. Jakmile se rozhodnete uzavřít smlouvu online, stačí vám na to jenom pouhých pět minut vašeho času. Na základě vašeho požadavku vám budou vybrány nejvýhodnější nabídky a může vám být poskytnuta i zajímavá sleva. Ceny jednotlivých pojišťoven vám pomůže srovnat povinné ručení kalkulačka. Srovnání povinného ručení pomocí kalkulačky se provádí zcela zadarmo. Jedinou nutností je zadání základních údajů o vozidle a vlastníkovi. Následně online kalkulačka přehledně seřadí různé druhy povinného ručení, poskytované mnoha pojišťovnami. Po několika sekundách budete mít tedy značně usnadněný výběr nejlevnějších povinných ručení z obsáhlé nabídky.

Nejlevnější povinné ručení i pro vás

Nejvyužívanější srovnávač a prodejce pojištění v České republice vám dokonce může navrhnout i nižší ceny než samotné pojišťovny. Povinné ručení lze získat se slevou až 9 000 Kč každoročně. Vylepšené ceny jsou možné díky sjednaným zvýhodněným sazbám u pojišťoven. I přestože došlo v roce 2014 k plošnému zdražení povinného ručení díky změnám zákona, stále máte možnost získat nejnižší ceny pro povinné ručení vašich vozů. Skvělou referencí jsou tisíce motocyklů a automobilů pojištěných každý měsíc. Levné povinné ručení nemusí zůstat pouhým snem, stačí se informovat a získat garanci bezkonkurenční ceny! Nemusíte platit o několik tisíc ročně navíc! Ušetříte na povinném ručení, ale rozsah krytí zůstává stejný.

Online smlouva o povinném ručení

Už jste si vybrali nej povinné ručení díky online kalkulačce? Můžete pokračovat a dokončit sjednání nové pojistky na stejném místě. Sjednání nového povinného ručení je zdarma. Proces se dá dokončit snadno online a nemusíte se chystat nikam na pobočku. Rovněž získáte možnost dokončení smlouvy s pomocí specialistů od www.epojisteni.cz. Posléze se s vámi spojí a budou nápomocni s dokončením všeho potřebnému, abyste se vám ještě ve stejný den mohla odeslat zelená karta a smlouva s pojišťovnou. Pochopitelně nechybí potřebné kontakty, abyste se dozvěděli cokoliv budete potřebovat ohledně sjednání nového povinného ručení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *