Kde najít to nejvýhodnější pojištění?

S výběrem vhodného pojištění vám pomůže zkušený pojišťovací makléř

Kde najít to nejvýhodnější pojištění?

stevepb / Pixabay

Pojišťovacích produktů je na našem trhu značné množství. Zorientovat se ve změti nabídek proto není ani trochu jednoduché. Jak vybrat to nejvýhodnější úrazové pojištění? U které pojišťovny uzavřít životní pojištění a kdo mi nabídne nejvyšší bonus v případě havarijního pojištění? Tyto otázky se jistě honí hlavou každému, kdo má o nějaký druh pojišťovacího produktu zájem. Jak již praví jedno staré známé přísloví: nehoda není náhoda, proto bychom za žádných okolností neměli spoléhat na to, že nám se nemůže nic stát.

Kde najít to nejvýhodnější pojištění?

Ať se již poohlížíte po nějakém tom pojištění majetku, osob, havarijním pojištění, nebo vás zajímá úrazové pojištění, vždy natrefíte na nespočet různých nabídek. Využít hned té první, která vám padne do oka, je v tomto případně značně pošetilé. I přes sebehezčí reklamu se ve finále nemusí jednat o produkt, který pokryje všechna rizika ani nebude nejvýhodnější z hlediska vynaložených prostředků. Proto je důležité porovnávat mezi sebou jednotlivé nabídky, jejich parametry, ale i výhody a nevýhody, které jsou jejich součástí. Takové porovnávání je však z hlediska času velmi zdlouhavé a ve své podstatě také krajně neefektivní. Existují však možnosti, díky kterým můžete uzavřít nejvýhodnější pojištění, jež bude odpovídat vašim představám a požadavkům, nijak významně nezatíží váš rozpočet a pokryje všechna rizika, čím zajistí vás nebo vaše nejbližší v případě nemoci, trvalého úrazu, v krajním případě úmrtí.

Pojišťovací makléř jako rádce a pomocník

Ve společnosti obecně převládají předsudky, které makléřům ztěžují práci hned v několika rovinách. Často jsou tyto předsudky důsledkem negativních zkušeností, které však nemají se skutečně kvalitními a profesionálními makléři nic společného. Pojišťovací, finanční nebo i hypoteční makléř je zde od toho, aby vám pomohl vybrat nejvýhodnější produkt, sehnal veškeré dostupné informace, zodpověděl dotazy, které vás tíží a zároveň vás seznámil s výhodami, jež můžete čerpat i nevýhodami, které jsou s daným produktem spojené. V žádném případě se nejedná o podepisování nesrozumitelných a nevýhodných smluv pod nátlakem. Ba právě naopak – makléři jsou zde pro vás, ne vy pro ně! Díky zkušenostem a znalostem, které během svého působení načerpali a spolupráci se všemi ústavy napříč trhem, vám mohou být zkušeným rádcem i pomocníkem.

Kde hledat pomoc?

Pokud plánujete uzavřít nějaký druh pojištění, případně se pohlížíte po různých druzích spoření nebo si chcete splnit svůj dávný sen o vlastním bydlení, a tudíž sháníte výhodou hypotéku, je vám k dispozici pojišťovací a finanční makléř IMG, který se může pochlubit více, než 19 letou praxí a bohatým portfoliem spokojených klientů. Své finanční a pojišťovací služby vám zkušení makléři, působící pod hlavičkou společnosti IMG, nabídnou v několika různých oblastech. Rádi vám pomohou vybrat si z nepřeberného množství pojišťovacích produktů ten nejvýhodnější a profesionálně poradí, která banka vám nabídne nejvýhodnější podmínky hypotečního úvěru. Společnost je součástí korporace Wells Fargo Global Broker Network a vlastní rozsáhlou sít obchodních zástupců pokrývající kompletně celou ČR.

Odsuňte předsudky na vedlejší kolej a nechte si poradit!

Zapomeňte na předsudky, které se k makléřskému povolání vážou, a nechte si doporučit ten nejvýhodnější produkt na našem trhu. Věřte, že ve společnosti IMG působí pouze zkušení a profesionální makléři, pro které je jejich povolání nikoli honbou za ziskem, ale posláním, a způsobem, jak rozšířit povědomí o pojišťovacím a finančním trhu. Lidem, kteří se v této oblasti nepohybují, totiž často chybí podložené a relevantní informace, které vám mohou poskytnout právě makléři z IMG.

  Komentáře k článku

  1. Andrea Kuřinová   •  

    Dobrý den. Od roku 2008 mám u vás sjednané úrazové pojištění, zatím jsem nic nečerpala. Momentálně se mi stal úraz a nevím, kde si můžu stáhnout formulář pro lékaře na vypsání pojistky. Děkuji Kuřinová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *