Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

geralt / Pixabay

V dnešní době je čím dál tím těžší půjčit si peníze. V době krize si banky dávají větší pozor a své potencionální klienty důkladně prověřují. Banky totiž při schvalování půjčky mimo jiná kritéria také nahlíží do registru dlužníků.

[quote]Máte zájem o půjčky, kdy společnosti nenahlíží do registru dlužníků? Přečtěte si tento zajímavý článek a podělte se s ostatními o své zkušenosti při žádosti o půjčku.[/quote]

V něm jsou vedeni všichni lidé, kteří někdy měli problémy se splácením jiných půjček, účtů za telefon a podobně. Ti, kdo mají v době žádosti o půjčku problémy se splácením jiné půjčky, od banky peníze nedostanou. Někdy ale stačí, když jste měli v minulosti problémy se splácením, platili jste pozdě a podobně, a i když už máte vše v současné době v pořádku, banka vás může vidět jako nedůvěryhodného klienta a peníze vám nepůjčí.

Tomuto problému se dá vyhnout využitím nebankovních společností, které do registru nenahlížejí. Tuto výhodu nabízí naprostá většina nebankovních poskytovatelů půjček. Pro vás to znamená, že i když máte u jiné finanční společnosti nesplacený dluh nebo platíte pozdě účty za telefon, nebrání vám to v získání půjčky.

Žádost o půjčku od společnosti Profi Credit

Chcete půjčku? Vyplatí se hledat, rozmýšlet a porovnávat

Když už se rozhodnete pro využití nebankovních služeb, vybírejte opravdu pečlivě. Na českém trhu se to jen hemží různými poskytovateli a kolikrát mají úplně odlišné podmínky. Výhodné je hledat půjčky bez registru a poplatku. V případě této kombinace společnosti nenahlížejí do registru a ještě nezaplatíte žádné poplatky, které se u jiných neseriózních poskytovatelů mohou vyšplhat do výše tisíců korun. Pak už jen stačí porovnat výši RPSN u jednotlivých společností, zjistit, jestli to, co inzerují je pravda a můžete zažádat o půjčku.

Prověřujte nebankovní společnosti!

[quote][highlight]Ale pozor[/highlight] ani nebankovní společnosti, které do registru nenahlížejí, vám půjčku nedají jen tak. Vždy je potřeba nějaká záruka nebo stálý příjem.[/quote]

Před podepsáním smlouvy by vám měl poskytovatel nabídnout dostatek času na důkladné pročtení smlouvy a musí vám pravdivě odpovědět na všechny vaše otázky. Nikdy se nevyplácí podpis uspěchat. Čtěte veškeré informace i ty malým písmem a pod čarou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *