Kdo vám pomůže se přestěhovat?

Koupili jste si nový byt, sehnali jste novou kancelář nebo rozšiřujete výrobu a potřebujete přemístit stroje do prostornější dílny? Nemáte dostatečné zázemí na to, abyste se přestěhovali svépomocí? Pak pro vás máme tip. Vyzkoušejte Jumbo stěhování.

Jumbo – pomocník při stěhování domácnosti i kanceláře

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. A ti, co už se někdy stěhovali, přesnost a pravdivost tohoto pořekadla jistě potvrdí. Pravdou totiž je, že obzvláště takové stěhování těžkých břemen není zrovna procházkou růžovým sadem a bez cizí pomoci se u této činnosti neobejdeme. Jenže kde hledat pomocníka, který vám zajistí stěhování nejen lehkého nábytku, ale i těžkých strojů? Atraktivním řešením se vám může stát společnost Jumbo stěhování, která zajistí nejen stěhování domácností, tedy stěhování bytů a domů, ale také stěhování kanceláří a firem, bank a úřadů, skladů a dílen, sklepů a půd a která se zaměřuje právě i na stěhování těžkých břemen a stěhování strojů až do váhy 300 tun, a to včetně montáže a demontáže strojů. Díky společnosti Jumbo stěhování tak můžete stěhovat nejen v rámci Prahy či celé České republiky, ale i v rámci Evropy, a to včetně celního odbavení.

Proč volit Jumbo stěhování?

Společnost za svoje mnohaleté působení na trhu nabyla nespočet zkušeností, o kterých svědčí i skvělé reference. Nespornou výhodou Jumbo stěhování je skutečnost, že společnost je specializovaná a disponuje jak vlastním technickým, tak i pracovním potenciálem. Díky tomu dokáže pracovat i s těmi nejnáročnějšími požadavky klientů. Velkou předností Jumbo stěhování je jejich specializace na stěhování těžkých břemen a strojů, neboť tato oblast vyžaduje zkušenosti, znalosti a hlavně zázemí, kterou Jumbo poskytuje. Společnost vám zajistí přesun břemene do váhy 300 tun, a to i s jeho rozebráním, dopravením a následným smontováním. V neposlední řadě je dobré vědět, že společnost je pojištěna proti poškození přepravního nákladu (15 mi. Kč), ručí za bezúhonnost pracovníků provádějících tyto práce a v případě likvidace nepotřebného nábytku využívá skládek, případně sběrných dvorů.

  1 Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *