Cestovní pojištění Atlas

Jak je důležité se pojistit, když cestujete…

Vůně dálek a poznávání cizích krajin člověka stále přitahuje. Prozkoumáte nejrůznější historické objekty, přírodní krásy, ale poznáte i jiné zvyky a stovky nových chutí tradičních jídel daných zemí.

Nenechte se ničím zaskočit

Radost z objevování kultur si nenechte ničím zkazit. Francie vás snadno očaruje nádhernými zámky na Loiře, pěknými plážemi, majestátními hrady, lahodnými sýry, bylinkami, chutí camembertu i provensálským sluncem. Užijete si vzpomínky na slavného filmového četníka v Saint-Tropez, prohlédnete okouzlující zámek Versailles s rozlehlými zahradami, anebo podlehnete úchvatné gotické katedrále Notre-Dame. Poznávací zájezd Paříž se však může přiblížit hororovému scénáři, když si uvědomíte, že jste zapomněli na cestovní pojištění a v případě, že se vám něco nemilého stane, nejspíš ty dluhy nezaplatíte ani do smrti.

Tip pro čtenáře: Preferujete severské země? Vyzkoušejte poznávací zájezdy Norsko.

Pohodlná dovolená k nezaplacení

Je úplně jedno, jestli se za hranice chystáte na víkend, anebo rovnou na několik týdnů. Poznávací zájezd Řím a jiné zajímavé cesty zařídíte během chvilky. Stačí prohlédnout katalog a webové nabídky. Zrovna tak nepotrvá dlouho zajištění dobrého cestovního pojištění, které vás ochrání proti všem rizikům. Nikdy nevíte, co se může stát. Stokrát nemusíte potřebovat na cestách lékaře, ale najednou se vše zvrtne a nevyhnete se tomu. Nejlepší řešení hledejte v komplexním cestovním pojištění, protože tento druh zajistí krytí léčebných výloh v zahraničí, úrazové pojištění včetně trvalých následků, smrti následkem úrazu i nemocniční odškodné. Před zřízením pojistného na vaše cesty rovněž porovnejte limity krytí léčebných výloh. Získat lze různé výhodné balíčky. Zaměřte se na to, do jaké destinace se chystáte, ale i na účel cesty. Pokud například plánujete rizikovější aktivity, zjistěte si možnosti krytí u vybrané pojišťovatelské společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *