Shaking Hands Handshake Boss  - geralt / Pixabay

Vyřešte svoje finance rychle a bez zádrhelů

Každého z nás mohou potkat nečekané finanční výdaje, díky kterým nám nezbývají peníze do výplaty. Každý z nás se může dostat do těžké finanční situace. A taková osobní finanční krize by se měla co nejdříve a nejúčinněji vyřešit. Ptáte se, jaké máte možnosti? Jednou z nich je nebankovní půjčka.

Nebankovní půjčka je alternativním řešením, jak a kde si půjčit peníze. Hodí se hlavně v případě, kdy nám samotná banka půjčit nechce. Může se jednat o zápis v registru dlužníků či nedostatečný příjem. Pojďme se proto podívat, jaké možnosti nám nebankovní půjčky bez registru nabízejí.

Kolik a na jak dlouho?

S půjčkou bez registru si můžete půjčit částku pohybující se od 5 000 Kč. V případě půjčky od 5 000 Kč do 150 000 Kč nepotřebujete zástavu nemovitosti. Půjčujete-li si od 150 000 Kč, pak je zástava nemovitosti nutná. Doba splatnosti se u půjčky pohybuje od 12 do 18 měsíců a v případě řádného splácení a opakované půjčky můžete dobu splatnosti prodloužit i na 24 měsíců.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka bez registru neklade na své žadatele příliš vysoké požadavky. K tomu, abyste půjčku získali, budete muset splnit dvě základní podmínky. V první řadě je potřeba, aby vám bylo nad 21 let. V druhé řadě budete potřebovat potvrzení o pravidelných příjmech svědčících o vaší schopnosti splácet.

Jak o půjčku zažádat?

O půjčku můžete zažádat třemi způsoby. Dáváte-li přednost osobnímu kontaktu, pak můžete klasicky zajít na kamennou pobočku v Praze. Chcete-li vše vyřídit z pohodlí domova, pak zvolte telefon nebo online žádost, na jejímž základě se vám finanční poradce ozve sám.

Výhody půjčky

Výhodou půjčky bez registru je rychlost vyřízení a také její dostupnost. Ta je dána nenahlížením do registru dlužníků. Výhodné jsou i férové podmínky smlouvy či možnost předčasného splacení bez sankcí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *