Accountant Calculator Accounting  - mohamed_hassan / Pixabay

Oddlužnění a jeho největší pozitiva

Víte, v čem je oddlužnění tak unikátní a proč ho využít? Dali jsme dohromady ty největší pozitiva, která se ho týkají. Pokud máte dluhy, jistě nám dáte za pravdu, že jde o nejlepší možnost jejich řešení.

V první řadě určitě musíme říci, že existuje i kalkulačka oddlužnění, která nám může snadno vypočítat, jakým způsobem a jak dlouho budeme naše dluhy řešit. Pokud nás dané cesty zaujmou, není problém odslovit společnost, která nabízí své služby právě v souvislosti s poradenstvím. V něm může být zahrnuto i sepsání, stejně jako podání žádosti, nebo následná péče. Máme tak jistotu, že nebudeme ztrácet čas, ani mít starosti.

V rámci oddlužnění dokážete eliminovat v podstatě každý dluh

S tím souvisí i to, kdo si může požádat o tuto cestu k eliminaci svých dluhů. Můžete být nejenom zaměstnanec, jelikož může jít i o oddlužení OSVČ. V takovém případě je třeba podotknout, že se dají řešit jak naše osobní dluhy, tak se samozřejmě dají řešit také dluhy podnikatelské. Nezapomeňme také na to, že o oddlužení si může požádat nejenom osoba sama za sebe, ale také manželský pár. Díky tomu to mohou být i dluhy ve společném jmění manželů, které mohou celkem snadno a jednoduše zmizet. A jaká může být jejich výše? Jednat se může jak o ty menší, tak i ty na první pohled neřešitelné.

Aktuální insolvence a způsob oddlužnění odpouští řadu závazků

Když jsme nakousli oblast dluhů takzvaně neřešitelných, musíme dodat i to, že právě ona vyhledávaná aktuální insolvence a způsob oddlužený je vyřešit umí. A jakým způsobem? Vcelku jednoduchým, jelikož máme možnost toho, že splatíme jenom 30 % našich konkrétních závazků. Ty zbývající jsou následně definitivně odpuštěny, což logicky vede hlavně k tomu, že po pěti letech vyjdeme s čistým štítem. To se hodí hlavně při oddlužení nemovitosti, či ve chvíli, kdy máme dluhy dosahující několika milionů korun.