Windmills Fields Land Trees Forest  - Franz26 / Pixabay

Jak ušetřit na energiích? Vyzkoušejte výhody, které vám nabídnou menší dodavatelé

Současný trh s elektřinou a zemním plynem patří k těm nejliberálnějším u nás. Monopoly velkých společností jsou už dávno minulostí, o to více prostoru pak dostávají malé firmičky, jež se snaží o jediné – spokojenost svých zákazníků.

Ovšem ne všichni mají k těmto „drobným“ hráčům důvěru. A přitom obvykle neoprávněně. Podívejte se spolu  s námi na výhody, jež vám může přechod k některé z menších společností přinést.

Vše, co potřebujete, si nastavíte na míru

Zapomeňte na tři druhy tarifů „ze kterých si vybere každý.“ Levná elektřina od méně známých profíků se vám může vyplatit svou maximální individuálností. Pružně reaguje na vaše požadavky i aktuální potřeby. Platíte tedy jen za to, co skutečně využijete a vůbec, ale vůbec nic navíc.

Obejdete se i bez dlouhodobých smluv

Nechcete se vázat na rok a více jen proto, že vám za to velké energetické molochy slíbí pár procent slevy navíc? Máte zkrátka rádi svou volnost? Nelíbí se vám praktiky u víceletých smluv s přesným termínem zaslané výpovědi, bez něhož se tyto smlouvy automaticky prodlouží (a zrušit je lze jen za značný poplatek)?

Pak si vyjednejte levný plyn či elektřinu tam, kde po vás nic podobného chtít nebudou. Pro malé firmy jste víc, než jen položkou v seznamu zákazníků. Sází na osobní přístup. Nesnaží se vás tedy mimo jiné zavalovat nadměrnou administrativou a vše potřebné lze zpravila vyřešíte jedním e-mailem nebo telefonátem.

Nehledejte ani žádné poznámky pod čarou nebo háčky v sepsaných smlouvách. Tři stránky drobného písma, na něž si musíte vzít lupu? To už dávno neplatí. Dostupná zákaznická linka a osobní přístup jsou u menších prodejců také samozřejmostí. A našlo by se toho ještě více.

Chcete si tento prozákaznický přístup a další výhody ověřit v praxi? Vyzkoušejte vše třeba na stránkách https://www.epet.cz/. Přesvědčíte se sami za pár chvil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *