Porovnání cen plynu

Náklady na energie představují jednu z největších položek na seznamu nákladů, které spolkne naše domácnost. Mezi tyto náklady na energie patří hlavně elektřina a plyn. A právě o plynu bude v našem článku řeč. Porovnáme si ceny plynu a ukážeme si, kde najdete ty nejzajímavější cenové nabídky.

Náklady na domácnost jsou bezesporu vysoké, a to nejen kvůli placení nájmu či splácení hypotéky. Jednu z největších položek představují zálohy za energie, například zálohy za plyn. Bohužel velké množství lidí to příliš neřeší a raději z pohodlnosti zůstává u svého stávajícího dodavatele, a to i přes nevýhodné podmínky. A přitom změna dodavatele plynu není nijak složitou záležitostí. Stačí jen najít tu nejvýhodnější nabídku na trhu a vyplnit správnou žádost.

Porovnání cen plynu

Na úvod se podívejme na porovnání cen plynu. Na internetu najdete velké množství kalkulaček, které se porovnáním cen plynu zabývají. Využít můžete například kalkulačky, které najdete na stránkách jednotlivých dodavatelů plynu, nebo také nezávislé kalkulačky. Ty vám dokážou, že menší dodavatel může v dnešní době nabídnout svým zákazníkům mnohem lepší podmínky, než jaké poskytují velcí dodavatelé.

Tak například pro porovnání ceny plynu uvádíme ceny společnosti RWE a společnosti Enra Services s. r. o. Například u společnosti RWE zaplatíte za plyn Ideal 1076 Kč za jeden měsíc. Pokud však využijete služeb společnosti Enra Services a jejich produkt eFIX24, pak za jeden měsíc zaplatíte 782 Kč.

Proč volit Enra Services?

Společnost Enra poskytuje v porovnání s velkými dodavateli plynu zajímavé cenové nabídky. Nižší cena jejich plynu je zajištěna hlavně nízkými Provozními náklady. Včetně toho distributor poskytuje i mnohé další výhody, a to nulové vedlejší náklady. To znamená, že při aktivaci ani deaktivaci nebudete muset platit žádné aktivační či deaktivační poplatky. To vše podtrhuje profesionální a přátelský kontakt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *