půjčka bez poplatku

Ověřená půjčka bez poplatku

půjčka bez poplatku

Stone_WLP / Pixabay

Zajišťování potřeb pomocí úvěrů a půjček je mezi lidmi čím dál modernější. Mnoho lidí si půjčuje peníze nejen proto že se dostali do finanční tísně, ale také proto, že nabídka nejrůznějších půjček bez úroků, ať už se jedná o kontokorent, kreditní karty, nebo nebankovní půjčky kde noví klienti získají půjčku zcela zdarma je velice široká a umožňuje lidem pořídit si ihned věci, na které by jinak museli delší dobu šetřit. Pravděpodobně i Vy jste již někdy okusili nedostatek finančních prostředků a byli jste nuceni si zřídit půjčku. Jistě víte, že najít v nepřeberné záplavě nabídek ten nejlepší finanční produkt, který by seděl právě Vám, není úplně jednoduché.

Jak si půjčit co nejvýhodněji?
Pokud chcete získat opravdu výhodnou půjčku je důležitá pečlivá příprava. V prvé řadě je třeba si ujasnit, na co peníze potřebujete. Potřebujete půjčit vyšší částku s delší dobou splatnosti, nebo Vám postačí jen pár tisícovek, které Vám zrovna chybí do výplaty?
Při výběru vhodné půjčky je vhodné nespoléhat jen na jednu nabídku, ale projít si co nejvíce poskytovatelů, a jejich nabídky vzájemně důkladně porovnat. A to nejen podle výšky úroků a RPSN, ale také podle jejich dalších smluvních podmínek, jako je například výše nejrůznějších skrytých poplatků a smluvních pokut. Občas sice bývá složité neztratit se v produktech všech poskytovatelů půjček a jejich smluvních ustanoveních, obzvláště u nebankovních půjček, které sice mají většinou mnohem benevolentnější podmínky získání půjčky, půjčí například i lidem bez příjmu, nezaměstnaným nebo dlužníkům, ale ne vždy postupují úplně fér a také úrok bývá všeobecně větší. Pozor bychom si měli dát hlavně na podvodné věřitele, kteří inzerují úvěry za velice nefér podmínek pro úvěrované. Nevýhoda může být skryta ve smlouvě tak nenápadně, že Vás nic nevaruje, že se podepisujete pod velmi nevýhodnou dohodu.

Vybírejte pouze ověřené půjčky bez poplatků
Vybírejte si pouze ověřené půjčky, které neúčtují žádné skryté poplatky. V dnešní době sociálních sítí není problém zjistit si dostatek informací o zkušenostech ostatních lidí s konkrétním věřitelem. Pokud se dočtete negativní zkušenosti, požádejte o půjčku raději někde jinde.

Protože riziko podvodu stále hrozí, měli bychom tento problém dokázat rozeznat a umět se mu bránit. Jak postupovat?
Obvyklým znamením podvodných půjček obvykle bývají neúměrné poplatky které po vás chtějí zaplatit předem, popřípadě telefonát na zpoplatněné číslo začínající devítkou. Pokud se s podobným přístupem potkáte, za žádných okolností si úvěr nesjednávejte a žádné dokumenty nepodepisujte. Zadejte si poptávku u co nejvíce věřitelů, a potom budete moci mezi kvalitními nabídkami zvolit tu nejvíce vyhovující a ušetřit tímto způsobem až desetitisíce korun na úrocích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *