Víte, kde hledat top pracovní nabídky?

pashminu / Pixabay

Říká se, že současné pracovní nabídky jsou velmi omezené. Je těžké sehnat práci a ještě těžší je sehnat práci u top zaměstnavatele, kde byste získali výhodné podmínky. Přesto však můžete narazit na zajímavá pracovní místa u atraktivních zaměstnavatelů. O jaké zaměstnavatele se jedná? A jak se k vysněnému místu dostat?

Mezi to zaměstnavatele na českém trhu patří velké společnosti jako je poskytovatel telekomunikačních služeb, společnost O2, která se dokonce stala vítězem Zaměstnavatele roku 2014. Dalším žádaným zaměstnavatelem s profesionálním zaškolením a kariérním růstem je dodavatel plynu a elektřiny, společnost RWE zaměstnávající přes 4 300 zaměstnanců. Na trhu informačních technologií získala prvenství v otázce pracovních pozic společnost IBM. Tradičním českým zaměstnavatelem patřícím k top pracovním nabídkám pak patří Škoda Auto.

Práce u společnosti DHL

Jednou z velmi zajímavých pracovních nabídek je práce v DHL. Tato společnost pokrývající více jak 220 zemí na celém světě představuje jednu z nejglobálnějších společností světa a zaměstnává více jak 285 000 zaměstnanců. Společnost je součástí předního světového logistického a poštovního koncernu nabízejícího množství logistických řešení a služby celosvětové nákladní i zásilkové přepravy. Mezi stále aktuální pracovní nabídky u společnosti DHL patří například práce ve skladu či skladový operátor.

Práce u Amazon

Dalším top zaměstnavatelem je společnost Amazon, internetový obchod patřící americké společnosti Amazon.com, Inc. Amazon představuje jeden z nejstarších a největších internetových obchodů svého druhu. Společnost stále roste, rozšiřuje svoji působnost, a tak musí rozšiřovat i řady svých zaměstnanců. S ohledem na to, že Amazon zaznamenal ekonomický růst i v době ekonomické krize, je snadno odvoditelné, že jde o spolehlivého a stabilního zaměstnavatele. V České republice nabízí místa v logistické areálu Amazonu, který se má rozsahem vyrovnat největšímu distribučnímu centru v Evropě (centrum Amazon v Bad Hersfeldu). Centrum zaměstnává přes 7 700 lidí a stále přibírá nové. Sháníte-li další informace, podívejte se na nabídky práce pro Amazon.

Jak se dostat k zajímavému pracovnímu místu?

Odpovědí na otázku, jak se dostat k zajímavému pracovnímu místu, se vám může stát pracovní agentura. Jednou z nich je i společnost ManpowerGroup™, která na trhu působí již neuvěřitelných 65 let. Dlouholetá působnost a praxe svědčí o získaných zkušenostech. Ty zas svědčí o tom, že společnosti ManpowerGroup™ je profesionálním partnerem jak pro společnosti hledající kvalitní zaměstnance odpovídající požadavkům a potřebám dané společnosti, tak i pro uchazeče o práci hledající místo odpovídající jejich možnostem a schopnostem.

ManpowerGroup™ představuje nejen českého, ale také světového lídra v poskytování inovativních služeb v oblasti lidských zdrojů. Společnost poskytuje řešení na míru klientům, pokrývá životní cyklus zaměstnance a pomáhá tak dosahovat cílů a zvyšovat konkurenceschopnost i potenciál.

Služby ManpowerGroup™ poslouží zaměstnancům i zaměstnavatelům

Služby společnosti mohou využít obě strany na trhu práce. Poslouží tedy jak uchazečům o práci a budoucím zaměstnancům některé z firem uvedených v nabídce práce, ale také firmám v pozici zaměstnavatelů shánějících schopné zaměstnance. Služby společnosti ManpowerGroup™ začínají u vyhledávání a náboru talentů, pokračují jejich hodnocením, tréninkem, rozvojem a řízením jejich kariéry a končí agenturním zaměstnáváním a outsourcingem. Zkrátka řešeno společnost pomáhá klientům uspět na pracovním trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *