Životní pojištění

Životní pojištění zárukou spokojeného stáří

Životní pojištění obecně nemá v naší zemi takovou tradici jako ve většině zemí Evropské unie, kde je běžnou součástí života. Přestože existují v České republice státní důchody, skutečnou nezávislost a dobrou životní úroveň Vám rozhodně nezaručují. Investiční životní pojištění je jednou z možností, jak zabezpečit sebe a své blízké pro případ neočekávaných událostí. Stěžejní produkty Aviva životní pojišťovny, a. s. patří k těm nejlepším na trhu.


Životní pojištění řeší čtyři základní životní situace (finanční zabezpečení na stáří, závažná onemocnění, úraz, smrt). Nejmodernějším typem životního pojištění je investiční životní pojištění, které získalo velkou oblibu v západní Evropě. V rámci investičního životního pojištění má klient možnost zvolit si programy investování, ve kterých se budou jeho prostředky zhodnocovat.Aviva pro Vás připravila tyto produkty investičního životního pojištění:

  • Osobní životní plán
  • Talisman
  • Aviva benefit
  • Spořící životní plán

Osobní životní plán umožňuje vytvořit pojištění šité na míru Vašim potřebám. Je možné zvolit si poměr mezi pojistnou ochranou a spořící složkou a pojistnou smlouvu je možné si přizpůsobit i v průběhu doby trvání pojištění. Navíc je možné si zvolit až čtyři různá připojištění. Pojistné na Osobní životní plán je daňově odečitatelné.

Pojištění Talisman je určeno všem, kteří chtějí svým dětem zajistit finanční prostředky pro start do života a současně je pojistit pro případ závažných úrazů a onemocnění.

Aviva benefit je jednoduché investiční životní pojištění, u kterého lze uplatnit daňové výhody a současně Vám na něj může přispívat i Váš zaměstnavatel.

Spořící životní plán je určen všem, kteří upřednostňují investiční složku před pojistnou ochranou, přičemž specifika pojištění jsou u tohoto typu pojištění zachována (oprávněné osoby, odložená daň, vyjmutí z dědického řízení, krytí rizika).

Rizikový životní plán nabízí maximální pojistnou ochranu při minimalizaci nákladů (např. při zabezpečení hypotečního úvěru), který však neobsahuje spořící složku.Aviva řešení Vašeho života

Aviva není jen přední společnost na trhu investičního životního pojištění. Za značkou Aviva se skrývá i nová filozofie přístupu ke klientům, zodpovědnosti za okolní prostředí, zaměstnance a další globální aspekty, které se týkají nás všech. Jméno Aviva znamená ŽIVOT, VITALITU A ÚSPĚCH. Aviva barva je žlutá, vyjadřující slunce, teplo, odpočinek, svobodu, možnosti a uvolnění. Vedle špičkových finančních služeb poskytuje Aviva svým klientům i partnerství a oporu pro celý život. A to vše již více než třista let.

Životní pojištění

Nemo / Pixabay

  1 Komentář

  1. admin   •     Author

    Potřebujete porovnat pestrou nabídku životního pojištění? Vyzkoušejte online kalkulačku pojištění, díky které porovnáte širokou nabídku několika pojišťoven. Osobně sem byla velmi překvapena, jaké velké mohou být rozdíly – odkaz máte zde – http://www.srovnanizivotnipojisteni.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *