Pojistit si byt jde i přes internet aneb dejte šanci novinkám

Online svět nám šetří čas, to je zkrátka sázka na jistotu. Proč nemít všechno, co je důležité, vyřešené z pohodlí domova a co nejdříve, že? Byla by škoda ztrácet cenné okamžiky všedního dne, které pak můžeme věnovat třeba svým blízkým nebo oblíbeným koníčkům.

Jde o velmi jednoduchý proces, jejž zvládnete v řádu minut a nemusíte tak čekat na pobočkách, než na vás přijde řada v dlouhé frontě s pořadovým lístkem v ruce. Krátká smlouva, výpočet ročního pojistného paušálu podle metrů čtverečních podlahové plochy vašeho bytu a samozřejmě nejen to…

Zodpovědnost za celou rodinu zkrátka musí zavazovat

Jistě nejde jen o vás, ale také o vaše blízké. Pojištění majetku se týká rodiny jako celku, ale třeba i prostor, kde podnikáte. Kryje rizika, která nás mohou potkat v každodenním životě a někdy se umí přihlásit o slovo opravdu nepříjemným způsobem. Pojištěný domov znamená bezpečí v jakékoliv situaci a pojistná ochrana může vyřešit třeba i zabouchnuté dveře bytu či vytopení sousedů kvůli poruše pračky.

Bohužel, jsou v životě situace, které si nevybíráme, ale musíme se jimi zabývat, i kdybychom vůbec nechtěli. Jde totiž o střechu nad hlavou, opravdu velké peníze, vybavení provozovny a podobné věci. Pojišťovna 21. století běžně rozšiřuje svůj repertoár, takže se na ni můžete opravdu spolehnout!

Pojistit si byt jde i přes internet aneb dejte šanci novinkám

Pojistit si byt jde i přes internet aneb dejte šanci novinkám

Dohoda během pár minut, žádné dlouhé čekání

Opravdová rychlost bez nějakých složitých formalit aneb majetkové pojištění online. Nemusíte nic dlouho řešit, protože administrativy je zde naprosté minimum. Nezávazná kalkulace je okamžitě k mání a můžete si tak sami jednoduše rozhodnout, jestli vám částka vyhovuje nebo budete ještě dál přemýšlet (případně odmítnete, i to je samozřejmě ve hře). Jde tedy o transparentní smlouvu, která nic neskrývá…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *