Investiční životní pojištění Comfort plus

Generali úrazové pojištění Family

Úrazové pojištění Family

geralt / Pixabay

Úrazové pojištění je produkt, jehož cílovým zákazníkem jsou, jak již znázvu napovídá, rodiny. Pojištění Family je velmi flexibilní, a dokáže se přizpůsobit rodinám s malými dětmi, ale naoapk třeba i seniorům. Jedna pojistná smlouva může být sjednána až pro osm osob, z nihž však maximálně čtyři osoby mohou být senioři (nad 70 let).

Úrazové pojištění Family si klade za cíl poskytnout rodinám jistotu a podat pomocnou ruku v případě nečekaných životních událostí.

Přehled rizik

Která rizika může pojištění Family pokrýt?

  • Smrt úrazem
  • Úraz – trvalé následky úrazu s progresivním plněním; denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu, denní odškodné za vyjmenované úrazy, denní dávky při hospitalizaci následkem úrazu,
  • Jizvy, úrazy, zlomeniny, ztráty zubů – pojištění paušalních částek

Přednosti produktu Family

  • Transparentní tabulky plnění – jsou volně k dispozici
  • Garantované plnění
  • Zajímavý systém slev
  • Po dobu omezení soběstačnosti při úrazu je poskytnutá asistenční služba

Slevy

Dle povolání pojištěných lze získat až 20% slevu. Za počet pojištěných osob na smlouvě lze obdržet slevu až 30%. Pokud má pojistník životní pojištění od Generali, může se těšit na slevu 15% na tomto produktu.

Základní informace

Jedná se o úrazové pojištění bez investiční složky. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou (minimálně však na jeden rok). Platby pojistného mohou být nastaveny na měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční frekvence. Minimální měsíční pojistné je 100Kč. Změny na pojitné smlouvě lze provádět vždy 1. dne v měsíci.

Sjednání

Tento typ úrazového pojištění od Generali lze sjednat pouze osobně. Kontakty a formuláře pro sjednání schůzky jsou k dispozici na webu Generali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *